Ogłoszenia
Oferujemy Tobie umieszczenie dowolnego ogłoszenia za darmo w naszym serwisie.
Dodaj swoje ogłoszenie u nas , a zobaczysz jak szybko zyskasz nowych klientów na swoje produkty lub nowych partnerów dla Twojego biznesu.


Losowe ogłoszenie
Wyszukaj ogłoszenie
Wpisz szukane wyrażenie


Kategorie
Polecamy
Informacje
Ilość ogłoszeń: 16
Ilość kategorii: 8
Ilość podkategorii: 16
Ostatnio dodane ogłoszenia
Polecamy ogłoszeniaKategoria: Dom/Ogród

Trawa z rolki , Pieniężno , Olsztyn - Jerzy Domzalski

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości darni od wielu lat. Na pewno każdy z Państwa wie jak czasochłonne i trudne jest wykonanie pięknego trawnika metodą wysiewu, dlatego oferujemy darń na Wasze trawniki.

Wykonanie trawnika z rolki ma wiele zalet, przede wszystkim błyskawiczny efekt, wystarczy zamówić i rozłożyć darń aby cieszyć się pięknym zielonym dywanem trawy. Nie musimy się martwić że złe warunki atmosferyczne takie jak np. deszcz wypłuczą nam ziarna trawy z gleby co jest możliwe przy tradycyjnej metodzie wysiewu, czy też nieodpowiednie nawożenie spowoduje że trawa będzie rzadka i nie spełni naszych oczekiwań, decydując się na założenie trawnika z rolki przede wszystkim otrzymają Państwo trawę wypielęgnowaną, gęstą, o równomiernym kolorze i wolną od różnorodnych chwastów. Trawnik z rolki możemy wykonać przez większą część roku (warunkiem jest niezamarznięta gleba) i prawie na każdej powierzchni. Zarówno przygotowanie gleby jak i samo rozłożenie trawy nie jest skomplikowane.

Trawa w rolkach z naszych plantacji to nie tylko przydomowy ogród ale także boiska sportowe, parkingi, przyblokowe skarpy, tereny w parkach, skwerach, oferujemy trawę użytkową, sportową, do zagospodarowania niemalże każdego terenu krajobrazu, wszystko uzależnione i dopasowane jest do Państwa potrzeb. Do uzyskania trawników najwyższej, jakości używamy tylko sprawdzonych nasion traw, a do pielęgnacji wysokiej, jakości nawozów. Plantacje trawy są regularnie koszone i nawadniane.

Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia służymy Państwu radą odnośnie tego , jakich produktów użyć co zrobić i przede wszystkim jak utrzymać trawnik w dobrej kondycji od wczesnej wiosny do późnej jesieni aby zakupiona u nas trawa z rolki po rozłożeniu przez wiele lat wyglądała pięknie, cieszyła oko swoją gęstością i soczystym kolorem.

Chcesz mieć piękny zielony trawnik ? Skorzystaj z usług naszej firmy , dostarczymy najwyższej jakości rolowaną trawę prosto do Twojego ogrodu.

Wszystkich z Państwa zainteresowanych trawą z rolki prosimy o kontakt meilowy lub telefoniczny, a także zapraszamy na nasze plantacje.

Zapraszamy również na naszą stronę: www.Rolowana-Trawa.pl
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Jerzy Domżalski
e-mail: domzalskijerzy@wp.pl
tel. 608 382 939
woj. warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane dnia: 16-06-2014
Aktywne do dnia: Bez ograniczeń
Odwiedzono: 1185 razy

Losowe ogłoszenie