Ogłoszenia
Oferujemy Tobie umieszczenie dowolnego ogłoszenia za darmo w naszym serwisie.
Dodaj swoje ogłoszenie u nas , a zobaczysz jak szybko zyskasz nowych klientów na swoje produkty lub nowych partnerów dla Twojego biznesu.


Losowe ogłoszenie
Wyszukaj ogłoszenie
Wpisz szukane wyrażenie


Kategorie
Informacje
Ilość ogłoszeń: 17
Ilość kategorii: 8
Ilość podkategorii: 16
Ostatnio dodane ogłoszenia
Polecamy ogłoszeniaKategoria: Firmy/Usługowe

Rehabilitacyjne turnusy narciarskie i z aquaterapią 2016/ 20

Turnusy 1 lub 2 tygodniowe przeznaczone są dla dzieci z zaburzeniami w rozwoju spowodowanymi autyzmem, zespołami genetycznymi, problemami neurologicznymi.

Program turnusu jest dostosowany do indywidualnych potrzeb dziecka.

Fundacja organizuje turnusy rehabilitacyjne z aquaterapią i nauką jazdy na nartach dla „narciarzy aktywnych” dla dzieci z zaburzeniami w rozwoju spowodowanymi autyzmem, zespołami genetycznymi, problemami neurologicznymi jak również dla dzieci zdrowych.

Dodatkowo do zajęć jazdy na nartach prowadzona jest także aquaterapia oraz zajęcia z psychologiem. Zaletą turnusów jest to, że nasi instruktorzy narciarstwa mają doświadczenie i odpowiednie podejście w pracy z dziećmi z zaburzeniami w rozwoju, jak i „narciarzy pasywnych” dla dzieci z ograniczeniami w ruchu (z mózgowym porażeniem dziecięcym orazinnymi zaburzeniami) z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu do zwożenia Piloted dual ski. Sprzęt rehabilitacyjno – rekreacyjny „Piloted dual ski” wraz z wyposażeniem jest przeznaczony dla wożenia na nartach osób z niepełnosprawnością ruchową.

Do nart jest przymocowany wózek, w którym umieszcza się osobę niepełnosprawną, całością kieruje instruktor narciarstwa zjazdowego. Posiadanie takiego zestawu pozwala fundacji na zorganizowanie turnusów narciarskich także dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową.
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Izabela Haraburda
e-mail: biuro@dobrawioska.pl
tel. 509558457
woj. dolnośląskie

Ogłoszenie dodane dnia: 26-04-2016
Aktywne do dnia: Bez ograniczeń
Odwiedzono: 537 razy

Losowe ogłoszenie